• pl flag
  • pl flag
Wybierz język:O nas

Firma MARSTAL powstała w 1997 roku i jest polską firmą prywatną świadczącą kompleksowe usługi w zakresie obróbki stali, stali kwasoodpornej oraz aluminium.

Nasza oferta skierowana jest do branż wykorzystujących w/w materiały, a w szczególności do przemysłu maszynowego, motoryzacyjnego oraz offshore. Naszymi odbiorcami są firmy mieszczące się w Polsce oraz wszystkich krajach Europy.

Marstal zatrudnia około 70 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zarządzanie Jakością w Firmie zostało potwierdzone Certyfikatem EN ISO 9001 uzyskanym w 2009 roku.

W procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne zapewniające najwyższą jakość dostarczanych wyrobów. Jako jedno z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw branży metalowej w Polsce stale unowocześniamy nasz park maszynowy, mogąc tym samym realizować zlecenia w sposób sprawy w ponad przeciętnej jakości.
Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte poprzez współpracę z najbardziej wymagającymi odbiorcami oraz nieustanny rozwój pracowników przekłada się na bezkonkurencyjna jakość wykonywanych prac, jak również przejrzyste warunki współpracy.

Skupiamy się na zadowoleniu klienta i kompleksowości oferowanej usługi, co sprawia że jesteśmy poważnym i stabilnym partnerem, który może zaoferować unikalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dużą zaletą naszej firmy są konkurencyjne ceny oraz krótki czas realizacji zamówienia.
Dlatego też miernikiem naszych sukcesów jak i największą satysfakcją dla firmy MARSTAL jest i zawsze będzie długoletnia współpraca z naszymi Klientami.

Kontakt

Znajdź nas na mapach Google